Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Korporatīvā Identitāte

Territoria Festival

Korporatīvā Identitāte Identitāte 8. Laikmetīgās mākslas festivālam "Territoria". Festivālā tiek prezentēti oriģinālie un eksperimentālie laikmetīgās mākslas darbi dažādos žanros. Uzdevums bija zīmēt festivāla identitāti un attīstīt tās mērķauditorijas interesi par to, radīt organizatorisku struktūru, kas būtu viegli pielāgojama jaunām tēmām. Pamatideja bija laikmetīgās mākslas kā atšķirīgas pasaules perspektīvas interpretācija. Tā parādījies sauklis "Māksla no citas perspektīvas" un tā grafiskā realizācija.

Projekta nosaukums : Territoria Festival, Dizaineru vārds : Oxana Paley, Klienta vārds : Festival ‘Territory’.

Territoria Festival Korporatīvā Identitāte

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.