Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Viesnīca

Sheraton Bursa

Viesnīca Animācijai vajadzētu būt plaša spektra modelēšanai, kas sniedz norādījumus katrai viesnīcas daļai. Dažādās koplietošanas telpās, ieskaitot vestibilu, konferenču zāles, galveno restorānu, fitnesa un spa centru, turku pirti un VIP turku pirtis, masāžas telpas , izpildvaras zāle, baseins, atpūtas istabas un turklāt standarta istabas, apartamenti un prezidenta komplekts tika modelēti 4 mēnešos. Visi modelētie laukumi tika pārveidoti par 4,30 sekunžu animāciju ar 6750 kadriem pēc sešdesmit dienu ilgas renderēšanas. Šī animācija kļuva par svarīgs elements Sheraton Bursa ieviešanā.

Projekta nosaukums : Sheraton Bursa, Dizaineru vārds : Ayhan Güneri, Klienta vārds : SHERATON BURSA / ATOLYE A MIMARLIK.

Sheraton Bursa Viesnīca

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.