Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Flagmaņu Veikals

Lenovo

Flagmaņu Veikals Lenovo flagmaņu veikala mērķis ir uzlabot zīmola tēlu, nodrošinot auditoriju ar platformu, kas ļauj mijiedarboties un dalīties, izmantojot veikalā izveidoto dzīvesveidu, servisu un pieredzi. Dizaina koncepcija ir izstrādāta, pamatojoties uz misiju panākt pāreju no skaitļošanas ierīču ražotāja uz vadošo zīmolu patērētāju elektronikas piegādātāju vidū.

Projekta nosaukums : Lenovo, Dizaineru vārds : Johnson Li, Klienta vārds : Lenovo (Beijing) Ltd..

Lenovo Flagmaņu Veikals

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.