Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Koka Spēle

BlindBox

Koka Spēle BlindBox ir koka spēle, kas apvieno mīklas un atmiņas spēles, kā arī stiprina tādas sajūtas kā dzirde un aizkustināšana. Tā ir uz gājieniem balstīta spēle diviem spēlētājiem. Spēlētājs, kurš savāc savas bumbiņas, pirms otrs spēlētājs uzvar. Spēlētāji pārvieto horizontālās atvilktnes, lai izlīdzinātu caurumus to vidū, izveidojot vertikālus ceļus, lai bumbiņas nokristu. Spēlei ir nepieciešamas stratēģiskas domāšanas spējas, lai bloķētu pretinieku, laba atmiņa pareizajiem gājieniem un liela uzmanība, lai izprastu, kur atrodas jūsu bumbiņas pārvietojas uz.

Projekta nosaukums : BlindBox, Dizaineru vārds : Ufuk Bircan Özkan, Klienta vārds : Ufuk Bircan Özkan.

BlindBox Koka Spēle

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.