Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kafijas Galdiņš Un Pusdienu Galds

Air table

Kafijas Galdiņš Un Pusdienu Galds Tas, kā to var viegli pārvietot no zema kafijas galda uz pilnu pusdienu istabas galdu vai pat uz galda, ir diezgan interesants. Metāla caurules var pagriezt divās dažādās pozīcijās. Koka dēļus pagriež ar eņģēm, kas ļauj palielināt galda virsmu. Šīs mēbeles nosaukums iedvesmo MacBook Air, pateicoties tā vieglajai sajūtai gan fiziski, gan vizuāli.

Projekta nosaukums : Air table, Dizaineru vārds : Claudio Sibille, Klienta vārds : M3 Claudio Sibille.

Air table Kafijas Galdiņš Un Pusdienu Galds

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.