Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Digitālais Pulkstenis

PIXO

Digitālais Pulkstenis Koncepcija paredz digitalizēt mehāniskā pulksteņa "slīdošos ciparus" 70. gados. Ar pilnu punktmatricas displeju PIXO spēj parādīt tekošos animētos "slīdošos" numurus. Atšķirībā no citiem digitālajiem pulksteņiem ar stūmējiem, PIXO ir tikai pagriežama vainaga, lai darbinātu visus režīmus, kas ietvēra: Laika režīms, Pasaules laiks, Hronometrs, 2 Modinātājs, Stundas skaņas signāls un Taimeris. Kopējais dizains ir paredzēts cilvēkiem, kuriem patīk digitālie materiāli ar jaunu izpildi. Dažādu krāsu kombinācija un unisex korpusa dizains ir piemērots dažādu lietotāju vēlmēm.

Projekta nosaukums : PIXO, Dizaineru vārds : PIXO TEAM, Klienta vārds : PIXO LIMITED COMPANY.

PIXO Digitālais Pulkstenis

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.