Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pusdienu Galds

Octopia

Pusdienu Galds ArteNemus astoņkājis ir tabula, kuras pamatā ir astoņkāja morfoloģija. Dizaina pamatā ir centrālais korpuss ar elipsoīda formu. Astoņas organiski veidotas kājas un rokas izstaro radiāli un izplešas no šī centrālā ķermeņa. Stikla augšdaļa uzsver vizuālu piekļuvi radīšanas struktūrai. Astoņkāju trīsdimensiju izskatu uzsver kontrasts starp koka finiera krāsu uz virsmām un koka krāsu malām. Astoņkāju augstās klases izskatu uzsver izcilas kvalitātes koksnes sugu izmantošana un izcilā meistarība.

Projekta nosaukums : Octopia, Dizaineru vārds : Eckhard Beger, Klienta vārds : ArteNemus.

Octopia Pusdienu Galds

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizaina intervija

Intervijas ar pasaules slaveniem dizaineriem.

Izlasiet jaunākās intervijas un sarunas par dizainu, radošumu un inovācijām starp dizaina žurnālistu un pasaules slaveniem dizaineriem, māksliniekiem un arhitektiem. Skatiet slavenu dizaineru, mākslinieku, arhitektu un novatoru jaunākos dizaina projektus un godalgotos dizainus. Atklājiet jaunas atziņas par radošumu, inovācijām, mākslu, dizainu un arhitektūru. Uzziniet par lielisko dizaineru projektēšanas procesiem.