Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pusdienu Galds

Octopia

Pusdienu Galds ArteNemus astoņkājis ir tabula, kuras pamatā ir astoņkāja morfoloģija. Dizaina pamatā ir centrālais korpuss ar elipsoīda formu. Astoņas organiski veidotas kājas un rokas izstaro radiāli un izplešas no šī centrālā ķermeņa. Stikla augšdaļa uzsver vizuālu piekļuvi radīšanas struktūrai. Astoņkāju trīsdimensiju izskatu uzsver kontrasts starp koka finiera krāsu uz virsmām un koka krāsu malām. Astoņkāju augstās klases izskatu uzsver izcilas kvalitātes koksnes sugu izmantošana un izcilā meistarība.

Projekta nosaukums : Octopia, Dizaineru vārds : Eckhard Beger, Klienta vārds : ArteNemus.

Octopia Pusdienu Galds

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.