Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kalendārs

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”

Kalendārs Mēs kopā ar jums veidojam pilsētas. Šajā rakstāmgalda kalendārā ir parādīts ziņojums, ko NTT Austrumu Japāna sniedz korporatīvās pārdošanas veicināšanai. Kalendāra lapu augšējā daļa ir izgriezta no krāsainām ēkām, un pārklājošās lapas veido vienu laimīgu pilsētu. Tas ir kalendārs, kuru katru mēnesi var izbaudīt, mainot ēku līnijas ainavu, un tas piepilda jūs ar sajūtu palikt laimīgam visu gadu.

Projekta nosaukums : NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town”, Dizaineru vārds : Katsumi Tamura, Klienta vārds : NIPPON TELEGRAPH AND TELEPHONE EAST CORPORATION.

NTT EAST 2014 Calendar “Happy Town” Kalendārs

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.