Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pulkstenis

Ring Watch

Pulkstenis Zvana pulkstenis atspoguļo tradicionālā rokas pulksteņa maksimālo vienkāršošanu, izslēdzot ciparus un rokas par labu diviem gredzeniem. Šis minimālisma dizains nodrošina gan tīru, gan vienkāršu izskatu, kas lieliski savienojas ar pulksteņa uzmanību piesaistošo estētiku. Tā paraksta vainags joprojām ir efektīvs līdzeklis stundas maiņai, kamēr tā slēptais e-tintes ekrāns parāda spilgtas krāsu joslas ar izcilu izšķirtspēju, galu galā saglabājot analogo aspektu, vienlaikus nodrošinot arī ilgāku akumulatora darbības laiku.

Projekta nosaukums : Ring Watch, Dizaineru vārds : Javier Vallejo Garcia, Klienta vārds : JVG - Javier Vallejo Garcia.

Ring Watch Pulkstenis

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.