Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izstāžu Un Sarunu Telpa

All Love in Town Sales Center

Izstāžu Un Sarunu Telpa Tirdzniecības telpa varētu būt arī uz uzņēmējdarbību orientēta darbības joma, kas ir pilna ar mākslu un estētiku, tāpat kā teātris un muzejs. Daudzi dizaineri nekad nav domājuši, ka intensīva cilvēku un apkārtnes apvienošana kļūst tik būtiska, nekā mēs jebkad gaidījām. Mēs izveidojām interjera telpu, kas, iespiežot cilvēkus, iekļāvās tajā, izmantojot visdārgākos materiālus - spuldzes, Ping Pong un Ziemassvētku rotājumu bumbiņas -, izmantojot trīs materiālus, parādīja leģendu par nekustamā īpašuma pārdošanu apdares pārdošanas uzdevumos trīs mēnešus tajā laikā visā nozarē, ņemot vērā atšķirīgo dizainu.

Projekta nosaukums : All Love in Town Sales Center, Dizaineru vārds : Raynon Chiu, Klienta vārds : Taiwan DaE International Design Career.

All Love in Town Sales Center Izstāžu Un Sarunu Telpa

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.