Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tējkanna Un Tējas Glāzes

EVA tea set

Tējkanna Un Tējas Glāzes Šim pavedinoši elegantajam tējkanna ar pieskaņotajām tasītēm ir nevainojama izlietne un ir prieks no tās piedalīties. Šīs tējas poda neparastā forma ar izteku sajaukšanos un augšanu no ķermeņa īpaši labi palīdz labi izliet. Krūzes ir daudzpusīgas un taustāmas, lai savādāk ieliktu tavās rokās, jo katram cilvēkam ir sava pieeja krūzes turēšanai. Pieejams spīdīgi baltā krāsā ar apzeltītu gredzenu vai melnu matētu porcelānu ar spīdīgu baltu vāku un baltām rāmja kausiem. Iekšpusē ievietots nerūsējošā tērauda filtrs. IZMĒRI: tējkanna: 12,5 x 19,5 x 13,5 krūzes: 9 x 12 x 7,5 cm.

Projekta nosaukums : EVA tea set, Dizaineru vārds : Maia Ming Fong, Klienta vārds : Maia Ming Designs.

EVA tea set Tējkanna Un Tējas Glāzes

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.