Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Gredzens

Flowing Arcs

Gredzens Šis gredzens ir paredzēts, lai apstrīdētu parasto koncepciju, ka vairums gredzenu ir apaļi. Sastāvot tikai no lokiem, kas plūst nepārtrauktā līnijā, to var nēsāt uz viena vai diviem blakus esošiem pirkstiem. Tā kā tas nav apaļš kā vairums citu gredzenu, būtu jautri izdomāt dažādus tā nēsāšanas veidus, kā arī novērtēt un izbaudīt to kā objet d'art, kad tas netiek nēsāts. Šo universālo gredzenu var pielāgot dažādiem metāliem un dārgakmeņiem atbilstoši klienta specifikācijām.

Projekta nosaukums : Flowing Arcs, Dizaineru vārds : Sun Hyang Ha, Klienta vārds : Sun Hyang Ha.

Flowing Arcs Gredzens

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.