Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Žurnāls

Going/Coming

Žurnāls Balstoties uz aizbraukšanas un ierašanās ideju, šis žurnāla žurnāls ir sadalīts divās daļās: došanās / atnākšana. Dodoties ir par Eiropas pilsētām, ceļojumu pieredzi un padomiem, kā doties uz ārzemēm. Katrā izdevumā ir iekļauta slavenības pase. "Ceļotāju Republikas" pasē ir personīga informācija par šo personu un viņas intervija. Atnākšanas pamatā ir ideja, ka vislabākais ceļojums ir atgriešanās mājās. Tajā ir runāts par mājas rotāšanu, ēdienu gatavošanu, aktivitātēm, kas saistītas ar mūsu ģimeni, un rakstiem, lai labāk izbaudītu savas mājas.

Projekta nosaukums : Going/Coming, Dizaineru vārds : Catarina Jordão, Klienta vārds : .

Going/Coming Žurnāls

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.