Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ratiņu Pudeļu Turētājs

Baretto

Ratiņu Pudeļu Turētājs Parastais plastmasas kaste, ko pēdējās desmitgadēs izmantojis stikla pudeļu pārvadāšanai, izturīgs, funkcionāls, kā arī biznesa komunikācijas līdzeklis, ir atdzimis ar tādām pašām īpašībām nelielā joslā, kas pārvietojas uz riteņiem. Bārs, pudeles turētājs kopā ar nelielu darba virsmu un visu vienā objektā, kuru var nokrāsot bezgalīgā krāsu un zīmolu skalā un kas ražots ierobežotā skaitā gabalu. Zīmola plastmasas kastu atkārtota izmantošana piešķir tai vintage sajūtu, kas vienlaikus ir moderns. Tas ir ne tikai pārstrādes jautājums, bet arī funkcijas atkārtota interpretācija.

Projekta nosaukums : Baretto, Dizaineru vārds : boattiverga studio, Klienta vārds : boattiverga studio.

Baretto Ratiņu Pudeļu Turētājs

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.