Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izstādes Dizains

Multimedia exhibition Lsx20

Izstādes Dizains Nacionālās valūtas lata atkārtotas ieviešanas 20. gadadienai tika veltīta multimediāla izstāde. Izstādes mērķis bija iepazīstināt ar trīsvienības ietvaru, uz kura balstījās mākslinieciskais projekts, proti, banknotes un monētas, autorus - 40 izcilus dažādu mākslinieku žanru māksliniekus - un viņu mākslas darbus. Izstādes koncepcijas cēlonis bija grafīts vai svins, kas ir zīmuļa, mākslinieku kopēja rīka, galvenā ass. Grafīta struktūra kalpoja par centrālo izstādes dizaina elementu.

Projekta nosaukums : Multimedia exhibition Lsx20, Dizaineru vārds : Design studio H2E, Klienta vārds : The Bank of Latvia.

Multimedia exhibition Lsx20 Izstādes Dizains

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.