Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izstāžu Zāle, Mazumtirdzniecība

Fast Forward

Izstāžu Zāle, Mazumtirdzniecība Nozares treniņu apavi tiek eksponēti lēcienu izstāžu kompleksa pirmajā izstāžu zālē. Tas ir sagatavots ar režīmu, kas pauž ražošanas metodes, piemēram, treniņu apavu dinamisko formu, ražošanas posmā izmantotas augstas iesmidzināšanas tehnoloģijas utt. Tas ir aprīkots ar SMD LED, kas ir viens no augsto tehnoloģiju produktiem, un tiek mēģināts atspoguļot treniņu apavu (kā objekta) dinamiku, kļūstot par iedvesmas avotu ar īpaši izstrādātu grafiskā dizaina fonu un kustību, ko piedāvā šīs sistēmas.

Projekta nosaukums : Fast Forward, Dizaineru vārds : Ayhan Güneri, Klienta vārds : JUMP/GENMAR.

Fast Forward Izstāžu Zāle, Mazumtirdzniecība

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.