Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izstāžu Zāle, Mazumtirdzniecība

Networking

Izstāžu Zāle, Mazumtirdzniecība Sporta materiāli, kurus mēs ikdienā izmantojam, tiek ražoti dažādās pasaules daļās. Tos patērētājiem piedāvā sporta veikalu plauktos, izmantojot ļoti sarežģītu mārketinga un loģistikas tīklu. Pārlēkt vienu zīmolu ar labāko tīklu. Kolekcijas ražo dizaineri dažādās Eiropas valstīs, un tos ražo Ķīnas ražotāji, kas nodarbojas ar augstākās kvalitātes ražošanu. Ar mārketinga kompānijas starpniecību, kas reģistrēta Turcijā, sasniedziet visu pasauli un patērētājus. Uz šīs sarežģītās tīkla tēmas ir veidota arī lēkājošo izstāžu kompleksa otrā izstāžu zāle.

Projekta nosaukums : Networking, Dizaineru vārds : Ayhan Güneri, Klienta vārds : JUMP/GENMAR.

Networking Izstāžu Zāle, Mazumtirdzniecība

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.