Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Watchface Kolekcija

TTMM (after time)

Watchface Kolekcija ttmm piedāvā skatīšanās virsmas lietotņu kolekciju, kas paredzēta viedpulksteņiem ar melnbaltu 144x168 pikseļu ekrānu, piemēram, Pebble un Kreyos. Šeit atradīsit 15 vienkāršu, elegantu un estētisku pulksteņu programmu modeļus. Tā kā tie ir izgatavoti no tīras enerģijas, tie vairāk atgādina spokus nekā reālas lietas. Šie pulksteņi ir visu laiku ekonomiskākais un videi draudzīgākais.

Projekta nosaukums : TTMM (after time), Dizaineru vārds : Albert Salamon, Klienta vārds : TTMM (after time).

TTMM (after time) Watchface Kolekcija

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.