Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Multipod

Hive

Multipod Hive ir 315 grādu atvērta frontāla vertikāla līstīte, kas sastāv no septiņiem 45 grādu rādiusa segmentiem. Tālāk domāt par dizainu, vienlaikus saglabājot funkcionalitāti un izaicinot esošo mēbeļu formu. Inovatīvās koncepcijas pamatā ir sfēra, formas vienkāršota, lai arī klātbūtnē tā ir dramatiska. Strops nodrošinās vizuālu iespaidu jebkurā telpā, kurā tas atrodas. Futuro-virtuozs

Projekta nosaukums : Hive, Dizaineru vārds : Clive Walters, Klienta vārds : Senator Specialist Products.

Hive Multipod

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.