Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ipad Folio

Tootsie

Ipad Folio Tootsie atbilst mūsdienu nomadu vajadzībām. Tas ir vienkāršs, bet ietekmējošs, nomierinoši analogs, izturīgs pret asarām un ūdeni, kā arī bioloģiski noārdāms. Tootsie atstāj paliekošu iespaidu uz cilvēku prātiem, bet ne uz vidi. Lielākā daļa no mums dzīvo un ceļo pa pastāvīgu pārmaiņu pasauli - pasauli, kurā mēs riskējam sevi pazaudēt. Kāpēc neizmantot papīru tādu produktu izgatavošanai, kas atspoguļo mūsu pieredzi kā uzrakstus, traipus, telefona numurus vai gadījuma rakstura iespaidu par lūpu krāsu. Atšķirībā no dienasgrāmatas, Papernomads savlaicīgi izveido atskaites punktus, lai mēs atcerētos, kas mēs esam.

Projekta nosaukums : Tootsie, Dizaineru vārds : Christoph Rochna, Klienta vārds : Papernomad GmbH.

Tootsie Ipad Folio

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.