Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Iekšējā Telpa

Chua chu kang house

Iekšējā Telpa Akupunktūras punkts šajā mājā bija savienot norobežoto teritoriju pavisam jaunā klusuma vizualitātē. Šādi rīkojoties, tiek atjaunots noteikts vēsturisks un neapstrādāts šarms, lai pasargātu mājas tukšumu. Jaunā naktsmītne noslēdzas ar pārsteigumu par interjera interjeru; sausa un mitra virtuve virtuvē un ēdamistaba virtuvē. Dzīvojamo platību pārtrauca arī iespaidīgs mākslas uzbrukums, kas drīz kļuvis par personālo mājokļu elektroinstalāciju. Lai papildinātu vispārējo uzsvaru, visās krāsu sienās iekrāso siltas gaismas šķēles.

Projekta nosaukums : Chua chu kang house, Dizaineru vārds : Don Lin, Klienta vārds : DSOD.

Chua chu kang house Iekšējā Telpa

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.