Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Brošūra

NISSAN CIMA

Brošūra ・ Nissan integrēja visas savas modernākās tehnoloģijas un gudrību, izcilas kvalitātes interjera materiālus un japāņu meistarības mākslu (japāņu valodā “MONOZUKURI”), lai izveidotu nepārspējamas kvalitātes luksusa sedanu - jauno CIMA, Nissan vienīgo flagmani.・ Šī brošūra ir izstrādāta ne tikai, lai parādītu CIMA produktu īpašības, bet arī iepazīstinātu auditoriju ar Nissan uzticību un lepnumu par savu meistarību.

Projekta nosaukums : NISSAN CIMA, Dizaineru vārds : E-graphics communications, Klienta vārds : NISSAN MOTOR CO.,LTD.

NISSAN CIMA Brošūra

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.