Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Restorāns

Lohas

Restorāns Rebolt Counter to the Urban Beat. Bāze atrodas intensīvas satiksmes krustojumā. Kopējā teritorijas plānojuma mērķis ir radīt maigu un apņēmīgu tempu, it kā pamudinātu laiku palēnināties un šajā straujajā pilsētas dzīvē baudīt katru mirkli šeit un tagad. Atklātā telpa, kā tā tiek veidota, izmantojot vidēju plānošanu, sadala telpu, pamatojoties uz dažādām funkcijām. Totemiem līdzīgie ekrāni maigajai telpiskajai gaisotnei piešķir zināmu iedzimtu rotaļīgumu.

Projekta nosaukums : Lohas, Dizaineru vārds : Yu-Wen Chiu (Vita), Klienta vārds : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

Lohas Restorāns

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.