Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ūdens Taupīšanas Sistēma

Gris

Ūdens Taupīšanas Sistēma Mūsdienās ūdens resursu samazināšanās ir pasaules mēroga problēma. Tas ir traki, ka mēs joprojām izmantojam dzeramo ūdeni tualetes izskalošanai! Gris ir neticami rentabla ūdens taupīšanas sistēma, kas var savākt visu ūdeni, kuru izmantojat dušas laikā. Šo savākto pelēko ūdeni var atkārtoti izmantot tualetes skalošanai, mājas tīrīšanai un dažām mazgāšanas darbībām. Tādā veidā vidējā mājsaimniecībā jūs varat ietaupīt vismaz 72 litrus ūdens / cilvēks / dienā, kas nozīmē vismaz 3,5 miljardus litru ietaupītā ūdens dienā tādā 50 miljonu iedzīvotāju valstī kā Kolumbija.

Projekta nosaukums : Gris, Dizaineru vārds : Carlos Alberto Vasquez, Klienta vārds : IgenDesign.

Gris Ūdens Taupīšanas Sistēma

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.