Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Plakāts

50s news-gift paper

Plakāts Sākot ar dienām, kad mazumtirgotāji Singapūrā izmantoja avīzes preču iesaiņošanai, šis 1950. gadu iedvesmotais dāvanu papīrs izsauc nostalģiskas atmiņas par tām dienām. Šie galvenie jaunumi un top stāsti no 50. gadiem arī veido interesantu identitātes avotu, palīdzot jaunajai paaudzei saistīt tagadni ar pagātni. Dinamiskā ķīniešu tipogrāfija, kas uzklāta uz vecā avīžu papīra, rada tradicionālās un mūsdienu sajaukumu, vienlaikus radot pilnīgi jaunu pievilcību un dāvanu iesaiņojumu, kas piemērots jebkuram gadījumam. Tos var parādīt arī kā plakātus.

Projekta nosaukums : 50s news-gift paper, Dizaineru vārds : Jesvin Yeo, Klienta vārds : Chinatown Business Association.

50s news-gift paper Plakāts

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.