Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Šķīvis

1hand plate

Šķīvis Viena puses plate: esiet labāks serveris. Pārnēsājiet savu vīna glāzi un šķīvi tikai ar vienu roku. Plāksne ir viegla, un tās unikālā garneles forma droši atrodas plaukstā. Ļoti noderīga visa veida pasākumos. Ballītes, pieņemšanas, svinības un daudz kas cits. Vienmēr ir brīva roka, lai šķīvī liktu jaunu garšīgu ēdienu, brīva roka roku trīcēšanai vai vienkārši brīva roka žestiem. Ieprieciniet savus viesus un ļaujiet viņiem baudīt pēkšņu stāvošās bufetes vieglumu.

Projekta nosaukums : 1hand plate, Dizaineru vārds : ARCHITECT AND MANAGER OF OWN BUSINESS, Klienta vārds : Joannes Petersen.

1hand plate Šķīvis

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.