Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Grafika Brīvdienu Mājai

SAKÀ

Grafika Brīvdienu Mājai PRIM PRIM studija izveidoja viesu nama SAKÀ vizuālo identitāti, iekļaujot nosaukuma un logotipa dizainu, katras istabas grafiku (simbolu dizains, tapešu raksti, sienas attēlu dizains, spilvenu aplikācijas utt.), Mājas lapas dizainu, pastkartes, nozīmītes, vārda kartes un ielūgumi. Katrā viesu nama SAKÀ istabā ir atšķirīga leģenda, kas saistīta ar Druskininku (Lietuvas kūrortpilsēta, kurā atrodas šī māja) un tās apkārtni. Katrā istabā ir savs simbols kā atslēgvārds no leģendas. Šīs ikonas parādās interjera grafikā un citos objektos, kas veido tā vizuālo identitāti.

Projekta nosaukums : SAKÀ, Dizaineru vārds : Migle Vasiliauskaite Kotryna Zilinskiene, Klienta vārds : Design studio - PRIM PRIM (Client - vacation house SAKÀ ).

SAKÀ Grafika Brīvdienu Mājai

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.