Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Sānu Galds

una

Sānu Galds netraucēta integrācija ir una tabulas būtība. trīs rūpes formas saliek rūdīta stikla virsmu. Materiālu un to spēju intensīvas izskatīšanas produkts, izturīgs, tomēr gaisīgs pēc izskata un neticami viegls, una parādās kā līdzsvara un labvēlības iemiesojums.

Projekta nosaukums : una, Dizaineru vārds : Conor McDonald, Klienta vārds : conor mcdonald creative.

una Sānu Galds

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.