Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Daudzfunkcionāls Krēsls

charchoob

Daudzfunkcionāls Krēsls Produkta kubiskā forma to uztur stabilu un līdzsvarotu visos virzienos. Turklāt produkta trīsvirziena lietošana formālā, neformālā un draudzīgā etiķetē ir iespējama tikai pagriežot krēslus par 90 grādiem. Šis produkts ir izstrādāts tā, lai tas būtu pēc iespējas vieglāks (4 kg), ņemot vērā visus tā funkcionalitātes aspektus. Šis mērķis ir sasniegts, izvēloties materiālus no viegla svara un halvenus rāmjus, lai produkta svars būtu pēc iespējas mazāks.

Projekta nosaukums : charchoob, Dizaineru vārds : Arash Shojaei, Klienta vārds : Arshida.

charchoob Daudzfunkcionāls Krēsls

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.