Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Televizora Pierīce

NOSE Set Top Box

Televizora Pierīce NOSE ir viens no jaunākajiem Smart Set Top Box uzņēmumiem, kas nodrošina digitālās apraides tehnoloģiju TV lietotājiem. NOSE vissvarīgākais raksturs ir "slēpta ventilācija". Slēpta ventilācija ļauj radīt unikālus un vienkāršus dizainus. Plastmasas apvalka iekšpusē ir metāla korpuss, ko izmanto, lai novērstu izstrādājuma pārkaršanu.

Projekta nosaukums : NOSE Set Top Box, Dizaineru vārds : Vestel ID Team, Klienta vārds : Vestel Electronics Co..

NOSE Set Top Box Televizora Pierīce

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.