Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Šiša, Ūdenspīpe, Narkotiska

Meduse Pipes

Šiša, Ūdenspīpe, Narkotiska Elegantās organiskās līnijas iedvesmo zemūdens jūras dzīve. Šiša pīpe kā noslēpumains dzīvnieks, kas ar katru ieelpu kļūst dzīvs. Mana dizaina ideja bija atklāt visus interesantos procesus, kas notiek caurulē, piemēram, burbuļošanu, dūmu plūsmu, augļu mozaīku un gaismu spēlēšanu. Es to esmu sasniedzis, maksimāli palielinot stikla proporciju un galvenokārt paaugstinot funkcionālo zonu līdz acu līmenim, nevis tradicionālās šaša caurules, kur tas gandrīz ir paslēpts zemes līmenī. Reālu augļu gabalu izmantošana stikla korpusā kokteiļiem uzlabo pieredzi jaunā līmenī.

Projekta nosaukums : Meduse Pipes, Dizaineru vārds : Jakub Lanca, Klienta vārds : MEDUSE DESIGN Ltd.

Meduse Pipes Šiša, Ūdenspīpe, Narkotiska

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.