Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pārveidojama Ierīce Izglītībai

Pupil 108

Pārveidojama Ierīce Izglītībai 108. skolēns: vislētākā Windows 8 pārveidojamā ierīce izglītībai. Jauna saskarne un pilnīgi jauna pieredze mācībās. Lai uzlabotu izglītības sniegumu, 108 skolēns pārvietojas gan planšetdatoru, gan klēpjdatoru pasaulē. Windows 8 paver jaunas mācīšanās iespējas, ļaujot studentiem pilnībā izmantot skārienekrāna funkciju un neskaitāmas lietotnes. Daļa no Intel® izglītības risinājumiem, Skolēns 108 ir vislētākais un vispiemērotākais risinājums auditorijām visā pasaulē.

Projekta nosaukums : Pupil 108, Dizaineru vārds : Jp Inspiring Knowledge, Klienta vārds : JP - inspiring knowledge.

Pupil 108 Pārveidojama Ierīce Izglītībai

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.