Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mijiedarbība Zobu Suka

TTONE

Mijiedarbība Zobu Suka TTone ir interaktīva zobu suka bērniem, kas atskaņo mūziku bez tradicionālajām baterijām. TTone uztver kinētisko enerģiju, ko rada suku darbība. Koncepcija ir padarīt suku padarīt bērnam interesantāku, vienlaikus attīstot veselīgus zobu higiēnas ieradumus. Mūzika nāk no maināmas sukas. Kad suka tiek aizstāta, viņi iegūst jaunu mūzikas melodiju kopā ar jauno suku. Mūzika izklaidē bērnu, mudinot viņu valkāt pareizo laiku, vienlaikus ļaujot vecākiem arī zināt, vai viņu bērns ir pabeidzis suku.

Projekta nosaukums : TTONE, Dizaineru vārds : Nien-Fu Chen, Klienta vārds : Umeå Institute of Design .

TTONE Mijiedarbība Zobu Suka

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.