Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Interaktīvs

MinYen Hsieh Portfolio

Interaktīvs MinYen Hsieh ir godalgots interaktīvs dizainers un radošais tehnologs, kas koncentrējas uz vizuālo / mijiedarbības dizainu dažādām platformām, kas šobrīd atrodas Ņujorkā. Man ir tendence strādāt pie izpētes idejām un koncepcijām, kurām ir atšķirīgs ilgums un nozīmīgums. Mani darbi atspoguļo manas koncepcijas, izmantojot dažādus interaktīvos veidus, kā stāstīt stāstus. Kad lietotāji iziet cauri manai interaktīvajai pasaulei, viņi sapratīs jēdzienu Es stāstu un izveidos savus stāstus un atmiņas.

Projekta nosaukums : MinYen Hsieh Portfolio, Dizaineru vārds : MinYen Hsieh, Klienta vārds : .

MinYen Hsieh Portfolio Interaktīvs

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.