Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dušas Skrubis Vienai Personai

L7

Dušas Skrubis Vienai Personai Pagaidu vai pastāvīgai vienas rokas personai nav viegli notīrīt padušu daļu, aizmugurējo ķermeni, elkoni un apakšdelma aizmugurējo pusi. Pieejamie sienas stiprināšanas tīrītāji netīra padušu ieliekumu. Dušas sukas tīrīšanas elkonim ir nepieciešama ļoti neērta suku turēšanas metode. L7 ir šo problēmu risinājums. L7 ir cauruļveida alumīnija sienas stiprinājums. Tās dimanta gredzenveida raksts ir paredzēts ķermeņa apakšdaļas, elkoņa un apakšdelma beršanai. Tās saliektais stūris ir paredzēts padušu tīrīšanai. Tā pēdējā funkcija ir satveršana.

Projekta nosaukums : L7, Dizaineru vārds : Peter Lau, Klienta vārds : .

L7 Dušas Skrubis Vienai Personai

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.