Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Soma

Diana

Soma Somai vienmēr ir divas funkcijas: ievietot lietas iekšā (cik vien tajā varētu iebāzt) un izskatīties jauki, bet nebūt ne tādā secībā. Šī soma atbilst abiem pieprasījumiem. Tas ir unikāls un atšķirīgs no pārējiem maisiņiem tā izgatavošanai izmantoto materiālu kombinācijas dēļ: plexiglas ar piestiprinātu auduma maisiņu. Soma ir ļoti arhitektūras stila, vienkārša un tīra savā formā, tomēr ir funkcionāla. Tā konstrukcija ir cieņa Bauhaus, tā pasaules uzskatam un tā valdniekiem, bet tomēr tā ir ļoti moderna. Pateicoties plexy, tas ir ļoti viegls, un tā spīdīgā virsma piesaista uzmanību.

Projekta nosaukums : Diana, Dizaineru vārds : Diana Sokolic, Klienta vārds : .

Diana Soma

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.