Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pakaramais Statīvs

Nobolu

Pakaramais Statīvs Sjēnas Asano projektēts ar fona grafisko dizainu, Sen ir 6 mēbeļu tērauda mēbeļu kolekcija, kas pārveido 2D līnijas 3D formās. Katrs gabals, ieskaitot “nobolu pakaramo statīvu”, ir izveidots ar līnijām, kas samazina lieko daudzumu, lai izteiktu gan formu, gan funkcionalitāti dažādās lietojumprogrammās, iedvesmojoties no unikāliem avotiem, piemēram, tradicionālajiem japāņu amatniecības izstrādājumiem un modeļiem. Nobolu pakaramo stendu iedvesmo japāņu hieroglifu formas. Apakšā ir zāle, vidū ir saule, bet augšpusē ir koks, kas nozīmē, ka saule lec.

Projekta nosaukums : Nobolu, Dizaineru vārds : Shinn Asano, Klienta vārds : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Nobolu Pakaramais Statīvs

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.