Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Biroja Interjers

Container offices

Biroja Interjers Lielajā 4000 kv.m zālē beļģu dizaineri Five AM novietoja 13 lietotus pārvadāšanas konteinerus, lai izveidotu biroja drukāšanas uzņēmuma Drukta & Formail biroju. Ideja bija radīt noteiktu pieredzi katram apmeklētājam / lietotājam, savienojot birojus starp darbnīcu, lai priekšnieki redzētu savus darbiniekus, un apmeklētāji varētu izpētīt milzīgo tehniku. Trīs konteineri izlec no ēkas, lai iegūtu pēc iespējas vairāk dabiskā apgaismojuma, un abi atrodas caur esošajiem iekraušanas dokiem.

Projekta nosaukums : Container offices, Dizaineru vārds : Five Am, Klienta vārds : Five AM.

Container offices Biroja Interjers

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.