Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Juvelierizstrādājumi

Melek Taus

Juvelierizstrādājumi Noteiktā ideoloģijā Dievs novieto pasauli septiņu svēto eņģeļu aprūpē. Meleks Tauss jeb Pāvs eņģelis ir vislielākais un pirmais, kas varavīksnes formā iznāk no Dieva Gaismas. Kopā šie septiņi eņģeļi ir septiņas varavīksnes krāsas, Meleks Tauss ir zils. Kad Melek Taus atteicās paklanīties Ādamam, viņš tika nomests no debesīm. Viņš nožēloja savu lepnuma grēku un raudāja 7000 gadus, ar asarām dzēšot elles ugunsgrēkus. Melek Taus tika apžēlots un tika atjaunots par eņģeļu priekšnieku. Melek Taus ir Dieva radīts, kurš radīja kosmosu no Kosmiskās EGG.

Projekta nosaukums : Melek Taus, Dizaineru vārds : Samira Mazloom, Klienta vārds : Samira.Mazloom Jewellery.

Melek Taus Juvelierizstrādājumi

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.