Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mazumtirdzniecības Interjera Dizains

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom

Mazumtirdzniecības Interjera Dizains Klients meklē radošu dizainu, lai labi pārstāvētu zīmolu. Nosaukumu “Hiveometriskais” veido divi vārdi “strops” un “ģeometrisks”, kas vienkārši norāda galveno koncepciju un vizualizē dizainu. Dizains ir iedvesmots no zīmola varoņa izstrādājuma - šūnveida formas elektriskās plīts. Tiek uzskatīts par koru, sienas un griestu elementu kopu glītā apdarē, kas nemanāmi savieno un savieno sarežģītas ģeometriskas formas. Līnijas ir maigas un tīras, kā rezultātā gluds mūsdienīgs izskats simbolizē bezgalīgu iztēli un radošumu.

Projekta nosaukums : Hiveometric - Kuppersbusch Showroom, Dizaineru vārds : Alain Wong, Klienta vārds : .

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom Mazumtirdzniecības Interjera Dizains

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.