Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Peldošs Kūrorts Un Jūras Observatorija

Pearl Atlantis

Peldošs Kūrorts Un Jūras Observatorija Peldošs ilgtspējīgs kūrorts un jūras observatorija, kas galvenokārt atrodas Cagayan Ridge jūras bioloģiskās daudzveidības koridorā Sulu jūrā (aptuveni 200 km uz austrumiem no Puerto Princesa, Palawan krasta un 20 km uz ziemeļiem no Tubbataha Reefs dabas parka perimetra), tas ir, lai atbildētu uz mūsu valsts vajadzībām kā veids, kā palielināt cilvēku izpratni par mūsu jūras bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu, uzbūvējot pieminekļa tūristu magnētu, ar kuru mūsu valsts Filipīnas var būt viegli pazīstamas.

Projekta nosaukums : Pearl Atlantis, Dizaineru vārds : Maria Cecilia Garcia Cruz, Klienta vārds : Cecilia Cruz.

Pearl Atlantis Peldošs Kūrorts Un Jūras Observatorija

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.