Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Bezvadu Skaļrunis

Saxound

Bezvadu Skaļrunis Saxound ir unikāla koncepcija, kuru iedvesmojuši daži no pasaules vadošajiem runātājiem. Tā ir labākās inovācijas saplūšana, kas jau veikta pirms dažiem gadiem, ar mūsu pašu inovāciju sajaukumu, tādējādi padarot to par pilnīgi jaunu pieredzi cilvēki.Saxound galvenie elementi ir cilindriskā forma un vītņu montāža.Saxound izmēri ir iedvesmoti no regulāra kompakta diska, kura diametrs ir 13 centimetri un augstums 9,5 centimetri un kuru var pārvietot ar vienu roku.Tas sastāv no diviem 1 “Tvīti, divi 2” vidējie draiveri un basa radiators, kas izkārtoti tik mazā formā.

Projekta nosaukums : Saxound, Dizaineru vārds : Syed Tajudeen Abdul Rahman, Klienta vārds : Design Under Garage.

Saxound Bezvadu Skaļrunis

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.