Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Monitora Ausīs

ZTONE

Monitora Ausīs Šīs austiņas kā dzīvesveida aksesuārs ir iekļautas rotaslietas koncepcijā. Tas sastāv no nepabeigta auss gala, kura korpuss ir veidots atbilstoši auss bļodiņai. Pagarināts elastīgais spārnu auss gals uzlabo auss stabilitāti, atbalstot auss grēdu. Izgudrojums ir izgatavots no silikona, lai palielinātu maksimālu elastību. Sēņu formas galvas daļa ir paredzēta, lai ērti ievietotos auss kanālā, tādējādi nodrošinot vislabāko hermētiskumu no ārējā trokšņa. Tas nodrošina ekonomisku risinājumu, lai aizstātu augstākās klases pielāgoto monitoru, tomēr nodrošina visprecīzāko audio reproducēšanu.

Projekta nosaukums : ZTONE, Dizaineru vārds : IMEGO Infinity LLC, Klienta vārds : I-MEGO.

ZTONE Monitora Ausīs

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.