Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ieejas Galds

organica

Ieejas Galds ORGANIKA ir Fabrizio filozofisks jebkuras organiskās sistēmas attēlojums, kurā visas daļas ir savstarpēji savienotas, lai iegūtu eksistenci. Dizains balstījās uz cilvēka ķermeņa sarežģītību un cilvēka sākotnējo ieceri. Skatītājs tiek novirzīts cildenā ceļojumā. Durvis šim braucienam ir divas masīvas koka formas, kuras uztver kā plaušas, pēc tam alumīnija vārpsta ar savienotājiem, kas atgādina mugurkaulu. Skatītājs var atrast savīti stieņus, kas izskatās kā artērijas, formu, kuru var interpretēt kā orgānu, un fināls ir skaists stikla veidnis, stiprs, bet trausls, tāpat kā cilvēka āda.

Projekta nosaukums : organica, Dizaineru vārds : Fabrizio Constanza, Klienta vārds : fabrizio Constanza.

organica Ieejas Galds

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.