Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Izpētes Firmas Zīme

Pain and Suffering

Izpētes Firmas Zīme Šis dizains pēta ciešanas dažādos slāņos: filozofiskā, sociālā, medicīniskā un zinātniskā. No mana personīgā viedokļa, ka ciešanas un sāpes rodas daudzās formās, gan filozofiski, gan zinātniski, es par pamatu izvēlējos ciešanu un sāpju humanizēšanu. Es izpētīju analoģijas starp simbiotisko raksturu un simbiotisko cilvēku attiecībās un no šī pētījuma es izveidoju rakstzīmes, kas vizuāli attēlo simbiotiskās attiecības starp ciešanu un cietēju, kā arī starp sāpēm un sāpēm. Šis dizains ir eksperiments, un objekts ir skatītājs.

Projekta nosaukums : Pain and Suffering, Dizaineru vārds : Sharon Webber-Zvik, Klienta vārds : Sharon Webber-Zvik.

Pain and Suffering Izpētes Firmas Zīme

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.