Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Šūpuļkrēsls

WIRE

Šūpuļkrēsls Izmantojot CNC velmēšanas paņēmienu, WIRE veido divi alumīnija cauruļu gabali. Pat ja tas ir funkcionāls krēsls, tas izskatās kā vadi, kas karājas līdzenā virsmā. Sēdvietu telpa ir paslēpta caurulēs. Krēslam ir unikāla struktūra ar ļoti labu pašbalansu. Tas ir izturīgs, stabils un ilgtspējīgs gabals ar zemām materiālu izmaksām un greznu izskatu. WIRE ir viegli izgatavojams. Arī vieglie un pret rūsu izturīgie materiāli to padara labu lietošanai ārpus telpām un iekštelpās.

Projekta nosaukums : WIRE, Dizaineru vārds : Hong Zhu, Klienta vārds : .

WIRE Šūpuļkrēsls

Šis lieliskais dizains ir bronzas dizaina balvas ieguvējs arhitektūras, ēku un būvju dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt bronzas godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus arhitektūras, ēku un būvju projektēšanas darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.