Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kūku Statīvs

Temple

Kūku Statīvs No pieaugošās mājas cepšanas popularitātes mēs redzējām nepieciešamību pēc mūsdienīga izskata mūsdienu kūku statīva, ko varētu viegli uzglabāt skapī vai zīmējumā. Viegli tīrāms un mazgājams trauku mazgājamā mašīnā. Temple ir viegli saliekams un intuitīvs, slīdot plāksnes virs centrālās konusveida mugurkaula. Izjaukšana ir tikpat vienkārša, vienkārši atbīdot tos atpakaļ. Krautņotājs visus četrus galvenos elementus tur kopā. Krautņotājs palīdz visus elementus turēt kopā daudzstūrveida kompaktai uzglabāšanai. Dažādiem gadījumiem varat izmantot dažādas plākšņu konfigurācijas.

Projekta nosaukums : Temple, Dizaineru vārds : Chris Woodward, Klienta vārds : CWD ltd .

Temple Kūku Statīvs

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizaina intervija

Intervijas ar pasaules slaveniem dizaineriem.

Izlasiet jaunākās intervijas un sarunas par dizainu, radošumu un inovācijām starp dizaina žurnālistu un pasaules slaveniem dizaineriem, māksliniekiem un arhitektiem. Skatiet slavenu dizaineru, mākslinieku, arhitektu un novatoru jaunākos dizaina projektus un godalgotos dizainus. Atklājiet jaunas atziņas par radošumu, inovācijām, mākslu, dizainu un arhitektūru. Uzziniet par lielisko dizaineru projektēšanas procesiem.