Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kūku Statīvs

Temple

Kūku Statīvs No pieaugošās mājas cepšanas popularitātes mēs redzējām nepieciešamību pēc mūsdienīga izskata mūsdienu kūku statīva, ko varētu viegli uzglabāt skapī vai zīmējumā. Viegli tīrāms un mazgājams trauku mazgājamā mašīnā. Temple ir viegli saliekams un intuitīvs, slīdot plāksnes virs centrālās konusveida mugurkaula. Izjaukšana ir tikpat vienkārša, vienkārši atbīdot tos atpakaļ. Krautņotājs visus četrus galvenos elementus tur kopā. Krautņotājs palīdz visus elementus turēt kopā daudzstūrveida kompaktai uzglabāšanai. Dažādiem gadījumiem varat izmantot dažādas plākšņu konfigurācijas.

Projekta nosaukums : Temple, Dizaineru vārds : Chris Woodward, Klienta vārds : CWD ltd .

Temple Kūku Statīvs

Šis izcilais dizains ir platīna dizaina balvas ieguvējs rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt platīna godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus rotaļlietu, spēļu un hobiju produktu dizaina darbus.

Dienas dizaina leģenda

Leģendārie dizaineri un viņu godalgotie darbi.

Dizaina leģendas ir ārkārtīgi slaveni dizaineri, kuri ar savu labo dizainu padara mūsu pasauli labāku. Atklājiet leģendāros dizainerus un viņu inovatīvos izstrādājumus, oriģinālos mākslas darbus, radošo arhitektūru, izcilus modes dizainus un dizaina stratēģijas. Izbaudiet un izpētiet godalgoto dizaineru, mākslinieku, arhitektu, novatoru un zīmolu oriģinālos dizaina darbus visā pasaulē. Iedvesmojieties no radošiem dizainiem.