Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Sabiedriskais Transports

Azur: Montreal Metro Cars

Sabiedriskais Transports Jaunā Monreālas metro automašīnas dizains novērtē spēcīgo saikni, kas pastāv starp Monreāļu un viņu pazemes metro sistēmu. Vairāk nekā tikai efektīvs transporta veids, Monreālas jaunās metro automašīnas nodrošina gan pilsētai, gan tās iedzīvotājiem labāku dzīves kvalitāti nākamajiem gadiem. Tam ir Monreālas radošās enerģijas aura, tas nodrošina lepnuma avotu, nodrošina lielāku saskaņotību, intuitivitāti un lietojamību pakalpojuma ietvaros un veicina vietējo un globālo ilgtspēju.

Projekta nosaukums : Azur: Montreal Metro Cars, Dizaineru vārds : Labbe Designers, Klienta vārds : Societe de Transport de Montreal /Bombardier Transportation/Alstom Transport.

Azur: Montreal Metro Cars Sabiedriskais Transports

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.